Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Київ передав Угорщині 35 тисяч тонн української нафти – ЗМІ

Оприлюднено 03.03.2026

Угорська компанія MOL прийняла близько 35 тис. тонн української нафти нафтопроводом Дружба на прохання з Києва після обстрілу та пожежу поблизу трубопроводу. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters, посилаючись на слова глави MOL Жолта Хернаді під час виступу в ефірі телеканалу ATV.
Угорський посадовець стверджує, що сам трубопровід буцімто “не зазнав жодних пошкоджень”.
“Українські колеги звернулися до нас після початку пожежі із проханням прийняти цю нафту, щоб не допустити проблем і подальшого розростання пожежі.
Ми прийняли і купили 35 тисяч тонн української нафти, які надійшли протягом двох-трьох днів”, – заявив очільник угорської компанії.
Як відомо, поставки через нафтопровід Дружба в Угорщину і Словаччину були зупинені з 27 січня через російські обстріли. Ремонт затягується через ворожі атаки.
Лідери Словаччини та Угорщини заявили, що “не вірять у пошкодження нафтопроводу” і стверджують, що це просто “політичне рішення”.
Україна запропонувала рішення Угорщині щодо Дружби

Недавні записи

  • Через спеку у Франції зупинили АЕС, десятки людей потонули
  • Лавров заявив про фіаско переговорів із Трампом
  • Шахраї зібрали понад мільйон гривень, видаючи себе за відомі фонди
  • Кремль масово просуває пропаганду, маніпулюючи ШІ
  • Привласненні майна на 300 млн: викрито схему за участю екстоппосадовця

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress