Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Україна оновила рекорд з імпорту електроенергії у лютому

Оприлюднено 03.03.2026

Україна у лютому збільшила імпорт електроенергії на 41% – до 1,26 млн МВт-год. проти січня. Про це повідомила компанія ExPro.
“У лютому 2026 року Україна знову досягла рекордних обсягів імпорту електроенергії – 1,26 млн МВт-год. У порівнянні з січнем, імпортовані за місяць обсяги зросли на 41%”, – мовиться у повідомленні.
Найбільшу частку в імпорті займає угорський напрямок – 49% всіх обсягів. При цьому імпорт з Угорщини зріс на 54% порівняно із січнем. Частка Словаччини в імпорті становила 18%.
Тоді як експорт електрики у лютому не здійснювався.

Недавні записи

  • Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки
  • Зрив перемовин? Зеленський не поїде в Ґданськ
  • Окупанти створюють умови для поширення сибірки на Херсонщині – ГУР
  • Замах на Юсова: затримано ключового фігуранта
  • Ювентус прагне збити цінник Астон Вілли на гравця збірної Аргентини

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress