Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Чорноморець отримав новий трансферний бан від ФІФА

Оприлюднено 20.05.2026

Чорноморець удруге отримав заборону на реєстрацію нових футболістів від Міжнародної федерації футболу (ФІФА).

Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Перший трансферний бан одеський клуб отримав 6 квітня 2026 року. Санкції поширюються на три наступні трансферні вікна.

Друга заборона від ФІФА на реєстрацію нових гравців була накладена 19 травня.

Джерело: fifa.com

Нагадаємо, що за два тури до фінішу чемпіонату Чорноморець посідає друге місце у турнірній таблиці Першої ліги та гарантував собі участь у перехідних матчах за вихід до УПЛ.

Гучне повернення: Чорноморець посилився відомим воротарем

Недавні записи

  • На Кубані палає нафтобаза
  • США вивели з-під санкцій низку росіян
  • У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії
  • У США суд заборонив Трампу втручатися у вибори
  • США вивкли з-під санкцій низку росіян

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress