Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Чорноморець знову виступатиме в УПЛ

Оприлюднено 01.06.2026

Чорноморець з Одеси через рік після вильоту офіційно повернувся до української Прем’єр-ліги.
Зазначається, що “моряки” у заключному 30-му турі Першої ліги завдяки голу з пенальті здобули мінімальну перемогу 1:0 над Металістом і забезпечили собі вихід до вищого дивізіону на наступний сезон.
За підсумками чемпіонату Чорноморець з 65 очками посів друге місце в Першій лізі, що надає пряме підвищення в класі, випередивши Лівий Берег на два бали. Перше місце раніше достроково забезпечила собі Буковина, яка набрала 78 пунктів і має ще матч у запасі.
Як відомо, востаннє одеський клуб виступав в УПЛ у сезоні-2024/25, тоді він посів останнє 16-те місце і вилетів до Першої ліги.
Слід зазначити, що раніше повідомлялося, що Чорноморець отримав трансферний бан від ФІФА.
Гучне повернення: Чорноморець посилився відомим воротарем

Недавні записи

  • У РФ рекордно зросли гуртові ціни на бензин
  • Трамп поскаржився на “поганих союзників”
  • США в ООН: Час не на боці РФ, вона має зупинитися
  • В Одесі нашестя великих комах: вчений пояснив, що відбувається
  • Удар по Запоріжжю: стали відомі деталі

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress