Іран, Катар і Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Під час зустрічі обговорювалися питання заморожених активів Ірану, продаж іранської нафти та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Сторони домовилися про створення Комітету високого рівня для контролю за посередницьким процесом та розробили план для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Також було узгоджено створення групи з усунення конфліктів для припинення військових дій у Лівані. Президент США Дональд Трамп погрожував взяти під контроль Ормузьку протоку, якщо досягнення угоди з Іраном не вдасться. Після цих загроз переговори між сторонами ускладнилися.