Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього початку команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що у кваліфікації Ліги Європи немає легких суперників, і кожна команда займає високі місця у своїх чемпіонатах. Він підкреслив, що Динамо поважно ставиться до свого суперника і готується до поєдинків з ним. Тренер підкреслив важливість готовності перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. До поєдинків з Університатею Клуж команда готуватиметься уважно, вивчатиме сильні та слабкі сторони суперника, але при цьому не змінюватиме свої принципи підготовки.