Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора

Оприлюднено 23.06.2026

Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України.
Зазначається, що днями пресслужба “містян” повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.
У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі.
Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював там до теперішнього часу.
Крім того, раніше повідомлялося, що Олександрія розпрощалася з двома гравцями.
Олександрія посилила команду футболістом зі Швейцарії

Залишити відповідь Скасувати коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Недавні записи

  • Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі
  • Хрговіч обіцяє влаштувати суворий іспит для Ітауми
  • Зірка української естради розповіла, як її “кинули” на мільйон гривень
  • Удар по Воронежу: стало відомо про жертви
  • Росіяни вимагають якнайшвидше закінчити війну будь-яким способом – ЗМІ

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress