У Чернівцях виявили схему крадіжки газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники проклали незаконний газопровід до будинку, підключилися до газової системи і вкрали газ для опалення котельні. Нафтогаз передав всі матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсацію збитків і обіцяє розкрити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу призводять до великих фінансових втрат та підірвання енергетичної безпеки країни, особливо в умовах газових атак з боку Росії.