Українська поліція розкрила велику схему підробки електро- та газолічильників. Зловмисники модифікували лічильники, щоб фіксували менший обсяг спожитих ресурсів, що дозволяло клієнтам платити менше за електроенергію та газ. Головний організатор схеми з Львівщини використовував мінілабораторію у своїй машині для виїзних послуг. Інші учасники злочинної групи працювали у п’яти областях та в Києві. Вони отримували від клієнтів замовлення на підробку лічильників та втручання у їхню роботу. Поліція затримала одного зі зловмисників, який вже прийняв від клієнта плату у розмірі 5 тисяч доларів. Затриманому загрожує до 15 років ув’язнення за незаконне втручання у роботу електронних систем. Досудове розслідування триває, і поліція планує оголосити підозру іншим учасникам змови.