Сьогодні зранку російський безпілотник здійснив напад на автозаправну станцію поблизу Сум. Як повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров, у результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які знаходились на місці події. Також пошкоджені були автомобілі. Подальші наслідки цього нападу наразі встановлюються.