Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Оприлюднено 24.06.2026

Сьогодні зранку російський безпілотник здійснив напад на автозаправну станцію поблизу Сум. Як повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров, у результаті цієї атаки постраждали троє мирних жителів, які знаходились на місці події. Також пошкоджені були автомобілі. Подальші наслідки цього нападу наразі встановлюються.

Залишити відповідь Скасувати коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Недавні записи

  • Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський
  • Faces of European Integration: screening process and next steps on the path to the EU
  • У Москві масово скуповують тару для пального
  • Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
  • Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress