На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Група людей, на чолі з заступницею директорки закладу, протягом п’яти років фіктивно працевлаштовувала 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Організаторка схеми використовувала свій досвід бухгалтера для контролю фінансів і документообігу, а спільниці розподіляли незаконно отримані кошти. Схема діяла за участю родичів організаторки, яких працевлаштовували без фактичної роботи. Підозрюваним оголошено підозру у зловживанні службовим становищем, а суд встановив заставу для них. Провадження триває під контролем прокуратури.