У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Цю інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я Франції. Лікар перебуває в ізоляції, а контакти з ним відстежують органи охорони здоров’я. Заявлено, що ризик для населення Європи загалом є низьким.