Угруповання військ Курськ заявило, що інформація про захоплення російськими загарбниками села Іволжанське на Сумщині є неправдивою. За їхніми словами, село перебуває під контролем українських військ і знаходиться у глибокому тилу українських позицій. Наголошується, що жодних боїв чи присутності ворога в цьому районі не було. Військовики вважають, що повідомлення про бої з участю української бригади є маніпуляцією російських штабів, які вигадують фейкові події на карті. Зазначається, що російські генерали використовують клавіатуру, щоб змінювати лінію фронту у своїх уявленнях, тоді як їхній контроль обмежується власними новинами.