Служба безпеки України та Національна поліція розкрили шахрайську схему викрадення бюджетних коштів у Черкаській області. Екс-міністр, який працював при Януковичі, використовував грант на розвиток агропромислового комплексу для особистих цілей. Замість техніки та нових робочих місць, він та його спільники використали гроші для себе та подали фальшиві звіти. Підозрювані отримали обвинувачення за різними статтями Кримінального кодексу. У результаті обшуків вилучили комп’ютери та документи, які підтверджують їх причетність до злочину. Таким чином, вони шукали способи відмити незаконно здобуті кошти.