У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про відновлення руху київської електрички по повному залізничному кільцю. Ремонт мосту між станціями Почайна та Райдужний тривав майже два місяці, але тепер він завершений. З 28 червня рух електрички навколо столиці буде відновлено, а міст відкритий для руху за звичайним графіком. На мосту були оновлені несучі конструкції, додано нові елементи колій та захист від корозії, що підвищить його безпеку та тривалість служби.