Президент України Володимир Зеленський оголосив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Цю інформацію він надав під час брифінгу з журналістами. За словами Зеленського, ретранслятори були відключені, але конкретно, чи їх демонтували, він не може сказати наразі. Раніше президент вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, розташовані у Гомельській та Брестській областях Білорусі, які використовувалися для атак на Україну.