У вечірній час російські безпілотні літальні апарати продовжили атакувати місто Суми. У результаті цього нападу постраждала дитина, а також були пошкоджені будинки та автомобілі. Начальник Сумської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Григоров повідомив про це. Він зазначив, що завдяки системам протиповітряної оборони було знищено значну кількість ворожих безпілотників, які намагалися наблизитися до міста. У результаті знищення одного з літальних апаратів постраждав 13-річний хлопчик, якому надали медичну допомогу. Його життю нічого не загрожує. Також були зафіксовані пошкодження у житловому районі та на промисловому об’єкті: вибиті вікна, пошкоджені автомобілі. Усі ці наслідки наразі уточнюються. Григоров також опублікував відео зі знищенням одного з ворожих безпілотників.