Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без світла через аварійні відключення. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про це і закликав мешканців берегти електроенергію. Відключення стосуються переважно лівого берега міста, але також можуть вплинути на правий берег. Причини цих непередбачених відключень наразі не відомі.