У четвер у частині районів Києва стали аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми. Укренерго повідомило про це 25 червня. Зазначається, що через технологічне порушення в одному з енергооб’єктів відключили світло для всіх споживачів у частині районів Києва. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи і роблять все можливе для швидкого відновлення електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також повідомлялося, що раніше зникло світло на лівому березі Києва та у деяких інших районах столиці. Крім того, в Україні сталися знеструмлення через російські удари по об’єктах електроенергетики.