Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку війни з Росією вже повернули додому понад 9500 українців, які були у російському полоні. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 українців. Сьогодні звільнили ще 160 українських військових, більшість з яких були у полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян із полону. Президент також висловив вдячність переговорній групі і військовим, які допомагають у проведенні обмінів полоненими. Зеленський наголосив на важливості підтримки для звільнених українців після повернення додому, зокрема у справах адаптації, медичного обслуговування та вирішення соціальних питань.