Уночі 27 червня російські військові напали на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях, повідомила пресслужба ДСНС України. У Запоріжжі під час атаки загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але постраждалих немає. Пожежу швидко загасили. У Харківській області постраждали дві АЗС: на одній з них зруйнована будівля та виникла пожежа, на іншій пошкоджена будівля операторської АЗС. Також техніка була пошкоджена, але людей не постраждало.