Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свої зобов’язання за угодою, але готові відповісти на будь-яке насильство від Ірану насильством. Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода між країнами передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки, і триватиме 60 днів.