Президент США Дональд Трамп оголосив про удари по іранських цілях у зв’язку з порушенням угоди про припинення вогню. Він повідомив про це на своїй сторінці в соцмережі Truth Social, підкресливши, що американські літаки атакували сховища ракет і дронів, а також радіолокаційні станції Ірану. Трамп також знову погрожує Ірану знищенням, застерігаючи, що Ісламська Республіка Іран може припинити існування, якщо США буде змушено використати військову силу.