Іран відповів на удари США по своїх територіях, нанеся удари безпілотниками і ракетами по військовим об’єктах США в Кувейті та Бахрейні. Цю інформацію повідомив американський телеканал CNN, посилаючись на заяву КВІР та іранський державний телеканал Press TV. Іран стверджує, що удари США порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Удари Ірану були спрямовані на важливі військові об’єкти США, зокрема авіабазу “Алі Аль-Салем” у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран обіцяє “нищівну відповідь” на атаки американських військ. Нагадаю, що США заявили про нові удари по Ірану у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці, а також нанесли удари по сховищах ракет і безпілотників Ірану.