Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню
Новини бізнесу - У квітні до бюджету надійшло близько 323 млн грн від приватизації

У квітні до бюджету надійшло близько 323 млн грн від приватизації

Оприлюднено 23.05.2025

У квітні Фонд державного майна України передав до держбюджету понад 322 мільйони гривень, які були отримані від приватизації. За цей час було реалізовано 57 об’єктів на приватизаційних торгах. Також у рамках санкційної політики було стягнуто до доходу держави 46 активів, а на аукціонах були продані 3 масштабні об’єкти, при цьому стартова ціна зросла у 17 разів. Наразі перелік об’єктів малої приватизації налічує 1378 об’єктів, який з початку року був доповнений на 115 та виключений 86. Крім того, раніше держбюджет отримав майже 2 мільярди гривень від продажу компанії Аерок, яка є одним із провідних виробників газобетонних виробів в Україні та має виробничі потужності у двох областях.

Недавні записи

  • Путін і Лукашенко обговорять “погрози” Зеленського
  • Чи змінить Трамп свою позицію щодо України та тиску на рф | Андрій Городницький
  • Швидкість. Точність. Безпека. ⚡️
  • ДБР викрило схему: 80 тисяч за невідправку на фронт | Тетяна Сапьян
  • Винні націоналісти: Навроцький відповів Зеленському

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress