Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Росія почала будувати нову АЕС в Угорщині

Оприлюднено 05.02.2026

В Угорщині почалоя будівництво томної електротанції Пакш-2. Про це у четвер, 5 лютого, повідомила російська держкорпорація Росатом, яка реалізує проект.
“Початок заливки “першого бетону” у фундамент корпусу реактора знаменує перехід об’єкта в статус “атомної електростанції, що будується” за стандартами МАГАТЕ”, – заявили в компанії.
Вказано, що АЕС Пакш-2 стане першою на території Євросоюзу атомною станцією з російськими реакторми ВВЕР-1200 покоління III+.

Недавні записи

  • Стівенсон пояснив, чому обере інший шлях, ніж Кроуфорд
  • Український продюсер здивував розміром своєї пенсії під час життя у Польщі
  • Челсі випередив Інтер у гонитві за зірковим захисником
  • Генштаб назвав найактивніші напрямки фронту
  • Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress