Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Нацбанк збільшив продаж доларів вперше за місяць

Оприлюднено 02.03.2026

На минулому тижні Національний банк України учетверте поспіль зменшив продавж валюти. Про це свідчать дані на сайті регулятора в понеділок, 21 лютого.
Так, у період 23-27 лютого НБУ продав маже 810 млн доларів на міжбанківському валютному ринку, або на 22,4% більше за показник позаминулого тижня. Показник продажів зрі впереше за місяць.
Разом з тим за підсумками лютого Нацбанк зменшив інтервенції на міжбанку на $547,6 млн, або на 15,5% – до $2 млрд 990 млн, тоді як офіційний курс гривні до долара знизився на 0,8%, або на 36 коп.
Загалом з початку поточного року НБУ продав 6 млрд 528 млн доларів. При цьому регулятор взагалі не купував доларів у січні-лютому.

Недавні записи

  • “Непросте” розслідування про вибухи під Житомиром завершено – прокурор
  • Українці масово освоюють ШІ: як це допомагає заробляти
  • Трамп заявив про рекордний трафік нафти по Ормузу
  • Суд заарештував квартиру та машиномісце Кулеби
  • Основна артерія ворога. Знищення мосту в Криму

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress