Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Україна отримала першу партію СПГ з початку року

Оприлюднено 04.02.2026

НАК Нафтогаз України в партнерстві з польським державним концерном Orlen поставив першу у 2026 році партію американського скрапленого природного газу (LNG) обсягом майже 100 млн куб. м. Про це повідомила пресслужба українcької компанії в середу, 4 лютого.
Вказано, що цього обсягу достатньо для забезпечення газом близько 700 тис. родин у зимовий період впродовж місяця.
Танкер із LNG перебував у дорозі 20 днів. Прийом газу відбувся наприкінці січня на LNG-терміналі у польському місті Свіноуйсьце. Після регазифікації ресурс уже доступний для потреб України.
“Наступні партії американського газу вже законтрактовані та будуть доставлені в Україну в лютому-березні”, – заявили у Нафтогазі і додали, що загалом у 2026 році поставки LNG зі США для України можуть сягнути до 1 млрд кубів.

Недавні записи

  • Стівенсон пояснив, чому обере інший шлях, ніж Кроуфорд
  • Український продюсер здивував розміром своєї пенсії під час життя у Польщі
  • Челсі випередив Інтер у гонитві за зірковим захисником
  • Генштаб назвав найактивніші напрямки фронту
  • Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress