Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Виконувачкою обов’язків глави Оператора ГТС стала Наталія Бойко

Оприлюднено 09.02.2026

Наглядова рада ТОВ Оператор ГТС (ОГТС) України на своєму засіданні 7 лютого 2026 року ухвалила рішення про призначення Наталії Бойко виконуючою обов’язки генерального директора. Про це повідомив Оператор ГТС на своєму сайті.
Перед цим рішенням Наглядової ради заступницю генерального директора Наталію Бойко було включено до складу Дирекції ОГТСУ.
Нині до складу Дирекції входять: Наталія Бойко, Владислав Медведєв, Борис Любич, Катерина Коваленко та Олександр Тимофєєв.
Бойко свого часу була заступницею голови наглядової ради Нафтогазу.
Раніше ЗМІ з посиланням на джерела писали, що міністр енергетики Денис Шмигаль просуває Бойко на посаду очільника Оператора ГТС.

Недавні записи

  • Дрони зоставили Севастополь повністю без світла
  • РФ ударила по будинках в Балаклії: є загиблий
  • В РФ запит “як злити бензин” став хітом інтернету – ЗМІ
  • В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
  • У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress