Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Оприлюднено 25.06.2026

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несправедливу квоту видобутку нафти, яка не враховує його потужностей. Країна хоче збільшити свій видобуток до 7 млн барелів на добу. Це стало актуальним після виходу Об’єднаних Арабських Еміратів з ОПЕК у квітні. ОАЕ також скаржилися на розміри квот, які не враховували їхніх резервних потужностей. Війна на Близькому Сході та нафтовий шок вплинули на рішення країн щодо участі в картелі.

Залишити відповідь Скасувати коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Недавні записи

  • Парламентський день 25.06.2026
  • З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
  • “Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму
  • ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО
  • Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress