Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню
Новини бізнесу - Запорізька АЕС знову опинилася знову на межі блекауту

Запорізька АЕС знову опинилася знову на межі блекауту

Оприлюднено 03.01.2026

Вночі 3 грудня окупована росіянами Запорізька атомна електростанція втратила живлення з однією з високовольтних ліній. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України.

“Вночі внаслідок бойових дій тимчасово окупована Запорізька атомна електростанція втратила живлення з однією з високовольтних ліній”, – йдеться в повідомленні.

У Міненерго нагадали, що за час повномасштабної війни російські обстріли неодноразово призводили до пошкоджень ліній живлення ЗАЕС та спричиняли 12 блекаутів на станції. Останній такий випадок стався менше ніж місяць тому.

Крім того, Росія навмисно виводить з ладу енергетичну інфраструктуру на окупованій території та тестує підключення Запорізької АЕС до власної енергосистеми в умовах бойових дій та окупації.

Недавні записи

  • Стало відомо, як відпрацювала ППО
  • Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР
  • Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
  • Марокко розбиває Гаїті, Бразилія сильніша за Шотландію
  • Генштаб підрахував нові втрати РФ

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress