Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Світло зникло у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку без електрики залишилися мешканці лівобережної частини міста, а потім також у правому березі. Це призвело до тимчасової зупинки руху фунікулера. Локальні пабліки почали повідомляти про перебої з електропостачанням і закликали мешканців бути обережними.