Сьогодні вночі окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Прогриміло щонайменше сім вибухів, і вже є інформація про наслідки цього нападу. Начальник Київської міської влади Тимур Ткаченко повідомив, що у Дарницькому районі міста через цю атаку виникли пожежі за декількома адресами. Є один постраждалий. Зокрема, одна з пожеж виникла поблизу житлового будинку, інша – у СТО, а також горить ще одна нежитлова будівля.