Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Ексголкіпер збірної України провів дебютний матч у Другій лізі

Оприлюднено 27.04.2026

Колишній голкіпер збірної України Георгій Бущан зіграв свій перший матч у кар’єрі в Другій лізі. Слід зазначити, що Бущан є гравцем Аль-Шабабу, але восени його орендувало Полісся. У результаті, воротар вийшов у стартовому складі на поєдинок Другої ліги між Поліссям-2 та Скалою 1911. Зазначається, що Полісся-2 впевнено здобуло перемогу, а Бущан зберіг свої ворота в недоторканності. Раніше 31-річний українець виступав лише в УПЛ та Саудівській Про-лізі.
Також повідомлялося, що Динамо повернули гроші за Бущана.
Гравець Полісся подолав позначку у 100 матчів

Недавні записи

  • Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
  • Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця
  • Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський
  • Росіяни вдарили по фермі на Чернігівщині
  • Масована атака дронів на Сумщину: постраждали 10 людей

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress