Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Оклахома зламала неприємну тенденцію чемпіонів НБА

Оприлюднено 12.05.2026

Напередодні Тандер зіграли останній матч у рамках другого раунду плейоф НБА, в якому зуміли здобути перемогу над Лейкерс із загальним рахунком 4:0.
Таким чином, чинні чемпіони НБА порушили “прокляття”, ставши першою командою, яка захистила титул і змогла пройти далі другого раунду в наступному сезоні за останні 7 років.
Слід зазначити, що востаннє подібною статистикою могли похвалитися лише Голден Стейт у 2019 році. Тоді команда, будучи чемпіоном НБА 2018 року, змогла вийти у фінал конференції у 2019 році.

OKC just broke a 7-year curse.Since 2019, the defending champs have NOT made it past the 2nd round the next year… until now.Take a look:🏆 2019 Raptors: Champs❌ 2020 Raptors: Lost in 2nd round🏆 2020 Lakers: Champs❌ 2021 Lakers: Lost in 1st round🏆 2021 Bucks:… pic.twitter.com/RUqjJBtvWu— ClutchPoints (@ClutchPoints) May 12, 2026
Крім того, Оклахома змогла здійснити два “свіпи” на початку постсезону, що раніше вдавалося Ворріорз у 2017 році.
НБА: Оклахома виявилася сильнішою за Лейкерс у Telegram . та

Недавні записи

  • Макрон: США офіційно стали на бік України
  • Туск зробив заяву про післявоєнну відбудову України
  • ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту
  • Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ
  • У РФ генконсула Румунії оголосили персоною нон ґрата

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress