Оман спільно з Міжнародною морською організацією ООН відкрив тимчасовий коридор для суден в Ормузькій протоці без стягування митних зборів. Це рішення було прийняте у зв’язку з важливістю протоки для світової економіки та дотриманням міжнародного морського права. Судна можуть користуватися цим коридором, роблячи це відповідно до вимог ІМО та оманської влади. Також, президент США повідомив, що за минулу добу через Ормузьку протоку пройшло 19 млн барелів нафти. Іран раніше оголосив про закриття протоки, але це було спростувано в армії США.