Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості про припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно змогло продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які спрямовувалися на цей корабель. Трамп назвав дронову атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Інформація про постраждале судно та час удару не були уточнені, але ЗМІ повідомляли про судно, яке було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, зокрема, про проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання питань уранових запасів Ірану. Згідно з угодою, сторонам надано 60 днів для узгодження цих питань.