Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Мер міста на Київщині отримав підозру

Оприлюднено 25.06.2026

Міський голова на Київщині отримав підозру у зловживанні владою. Він підозрюється у тому, що організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб, а також розтратив бюджетні кошти на понад 75 мільйонів гривень. Прокуратура заявила, що посадовець уклавав угоди про купівлю-продаж з третіми особами, шляхом чого легалізував земельні ділянки на більш цінні території. Крім того, встановлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення території громади. Прокуратура вимагає тримання під вартою підозрюваного, внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень і його відсторонення від посади. У ході слідчих дій виявлено докази, що можуть свідчити про незаконні дії міського голови.

Залишити відповідь Скасувати коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Недавні записи

  • Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
  • ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру
  • Затримано росіянина, який коригував удари по Запорізькій області
  • Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла
  • Одноклубник Забарного переходить до Атлетіко

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress