Міський голова на Київщині отримав підозру у зловживанні владою. Він підозрюється у тому, що організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб, а також розтратив бюджетні кошти на понад 75 мільйонів гривень. Прокуратура заявила, що посадовець уклавав угоди про купівлю-продаж з третіми особами, шляхом чого легалізував земельні ділянки на більш цінні території. Крім того, встановлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення території громади. Прокуратура вимагає тримання під вартою підозрюваного, внесення застави у розмірі 75 мільйонів гривень і його відсторонення від посади. У ході слідчих дій виявлено докази, що можуть свідчити про незаконні дії міського голови.