Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики в Румунії. Українка отримала друге місце в багатоборстві з результатом 112.000 балів. На першому місці у цій категорії стала німка Дар’я Варфоломєєв, а на третьому – Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українська гімнастка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до фіналів у всіх окремих вправах. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.