Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню. Тому американські військові завдали додаткових ударів по іранській військовій інфраструктурі, включаючи системи зв’язку та оборони. Атаковані були також склади безпілотників та засоби мінування.