Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в місті Гданську. Генпрокуратура країни подала позов у зв’язку з тим, що російське консульство закрилося в грудні 2025 року і невиконувало платежі за електроенергію та опалення. Польська влада стверджує, що ця будівля належить державі, але Росія вважає, що вона є її власністю. Польські посадовці вживають відповідних заходів для повернення цієї нерухомості у власність держави.