Національний банк України тримає високі обсяги продажу валюти, що підтверджують останні дані на їхньому сайті. Протягом останнього тижня НБУ продав 1 млрд 319 млн доларів на міжбанківському валютному ринку, що майже такий же, як і минулого тижня. Це вже третій за початок року тиждень, коли було продано понад 1 млрд доларів. Загалом протягом останніх шести місяців Нацбанк продав понад 22 млрд доларів і не купував валюту, забезпечуючи попит ринку за рахунок своїх резервів.