Український легкоатлет Олег Дорощук встановив новий світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метра на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського в Бердичеві. Цей результат дозволив йому перемогти на змаганнях і здобути золоту медаль. Дорощук намагався підкорити ще вищу висоту, але не зміг перевершити свій власний досягнутий рекорд. У результаті він став переможцем турніру зі стрибків у висоту, обійшовши свого конкурента з Чехії Яна Штефелу.