Президент США Дональд Трамп заявив в соцмережі, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку, і він вважає це позитивним кроком. Трамп також зазначив, що США не надавали Ірану грошей і не розблоковували їхні активи, але якщо це станеться, то гроші будуть використані на закупівлю продовольства у американських виробників для іранського населення. Також було зазначено, що за добу через Ормузьку протоку пройшло рекордних 19 млн барелів нафти, а Оман відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден без стягування митних зборів.