У ніч на 22 червня стався ряд вибухів в окупованому Криму. Жителі кількох міст почали повідомляти про проблеми з електропостачанням. Перші звіти про вибухи надходили з різних районів півострова, зокрема з Армянська, Феодосії та Сімферополя. Також було чути гучні звуки та спостерігалися дії засобів протиповітряної оборони. У соцмережах почали поширюватися повідомлення про перебої з електропостачанням в Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Важливо відзначити, що під час попередньої атаки на Таврійську теплоелектростанцію пошкодження вже були завдані. Офіційної інформації від окупаційної влади про наслідки вибухів поки немає.