Перейти до вмісту

Паляниця

Меню
  • Україна
  • Ексклюзив
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Збройні сили України
  • Росія
Меню

Нафтовий зашморг для Кремля

Оприлюднено 23.06.2026

Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може вдарити не лише по економіці РФ, а й по ходу війни, обмеживши її ресурси. Чи стане це переломним моментом у війні? Вашингтон може поновити санкції щодо РФ Після того як США та Іран досягли перемир’я та домовилися про зниження напруженості навколо Ормузької протоки, світовий нафтовий ринок став більш стабільним і менш схильним до різких цінових коливань.

Залишити відповідь Скасувати коментар

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Недавні записи

  • Манчестер Сіті компенсує Челсі перехід наступника Гвардіоли
  • Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку
  • Смартфон у 1977 році. Фото з концерту Елвіса Преслі шокувало мережу
  • Курс долара стабілізувався, євро падає
  • Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу

Категорії

  • Авто
  • Авто новини
  • Авторське
  • Без категорії
  • Без рубрики
  • Відео
  • Ексклюзив
  • Збройні сили України
  • Кібербезпека
  • Кримінал
  • Кримський півострів
  • Новини бізнесу
  • Новини Києва
  • Новини культури
  • Новини політики
  • Новини світу
  • Новини спорту
  • Новини України
  • Події
  • Робота правоохоронців
  • Росія
  • Технології
  • Україна
©2026 Паляниця | Дизайн: Тема Newspaperly WordPress