Силами РФ 25 червня зранку було вчинено напад на автозаправні станції у містах Суми і Запоріжжя. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. У результаті атаки виникла пожежа на одній з АЗС у Зарічному районі Сум. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.