Укренерго повідомило, що вранці у четвер через російські удари сталися нові знетрумлення у п’яти областях України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій. Вони проводять аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка заохочує використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносячи активне споживання на період максимальної працездатності сонячних електростанцій та обмежуючи споживання вечерями.