Україна та Росія здійснили 76-й обмін полоненими, у результаті якого додому повернулись 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали Україну на різних напрямках. Сьогодні звільнили також 115 оборонців Маріуполя. Повернули не лише солдатів і сержантів, а й 58 офіцерів, наймолодшому звільненому було 26 років, а найстаршому – 66. Всі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, та потім відправляться на реабілітацію. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за підтримку у організації обміну полоненими. Загалом за період діяльності Коордштабу з неволі повернули 9606 осіб.